Szukaj


Oferta AdWa Internet
· Strona główna
· Pytania i odpowiedzi
· Zasięg sieci AdWa
· Cennik pakietów i usług
· Regulamin
· Umowa i Aneks
· Oferta dla ISP
· Praca u nas

Najczęściej pobierane pliki
· 1: Cennik Usług AdWa Internet
· 2: Regulamin AdWa Internet
· 3: Umowa i aneks AdWa Internet
· 4: AVG - Anti-Virus Free 2013
· 5: Acrobat Reader - czytnik plików PDF

Menu
· Zabezpieczenie komputera
· Statystyki serwisu www
· Szukaj na stronie
· Archiwum wiadomości

 
Informacje Wyjaśnienia w sprawie nowego cennika
Wysłany przezwawer dnia 04-11-2014 o godz. 18:59:23
wawer

W związku z nowym cennikiem z dnia 01.10.2014 roku zastosowaliśmy od 1.11.2014 roku zasadę zawartą w umowach lub aneksach §6 pkt 1 w celu ujednolicenia oferty występującej u klientów, gdyż od 2008 roku przez niestosowanie tego zapisu dla klientów pakiet MINI posiadał 3 różne prędkości które powodowały składanie przez klientów reklamacji, że np usługa nie osiąga pełnej prędkości, choć tak faktycznie reklamacje takie były bezpodstawne, gdyż zastosowanie miały różne cenniki zmieniane średnio raz na 2 lata.

W związku z powyższym, aby uniknąć rozbieżności w zapisach aktualnego cennika (który zgodnie z umową dotyczy wszystkich klientów) zdecydowaliśmy się w celu ujednolicenia oferty na skorzystanie z umownych zapisów §6 pkt 1 tj zastosowanie aktualnego cennika dla wszystkich naszych klientów.

Skutkiem naszego działania są różnice opłat aktualnych (tj. od 1.11.2014) względem dotychczasowych w zależności od przypadku skutkujących obniżeniem opłat abonamentowych bądź ich podwyższeniem.

W związku z tym iż poinformowaliśmy Państwa o zmianach Cennika na 30 dni wcześniej i w tym czasie mieli Państwo możliwość rozwiązania umowy bez ponoszenia kosztów jej zerwania informujemy, iż w przypadku braku akceptacji aktualnego cennika nie będziemy robić Państwu jako naszym klientom problemów w przypadku braku chęci kontynuacji umów z aktualnym cennikiem. Ustalony jednak czas na takie działania z Państwa strony minął i będziemy podchodzić do każdego przypadku chęci niekontynuowania umowy w indywidualny sposób.

Prosimy zatem o zgłoszenie oficjalne sprawy przez panel klienta.

Podkreślamy jednocześnie iż mamy na celu świadczenie Państwu usługi najwyższej jakości oraz prędkości dostosowanej do realiów dzisiejszych czasów. Sądzimy iż prędkość 256, 512 kbps, czy też 1 Mbps mimo niskiej ceny (ok 25 zł/miesiąc) nie pozwalałby Państwu na uzyskanie takiej satysfakcji z pracy w sieci Internet jak pakiet 10Mbps obecnie za 49,99 zł. Rozumiemy iż dla niektórych jest to łącze dwukrotnie droższe, jednak w niektórych przypadkach nawet 20 krotnie szybsze stąd też dostosowane do dzisiejszych realiów zasobów Internetu.

Jednocześnie podkreślamy, iż najniższym łączem w naszym cenniku pozostaje pakiet AdWa MINI (obecnie 10Mbps) za kwotę 49,99 zł miesięcznie i ze względu na brak jakiejkolwiek i kiedykolwiek współpracy z gminą bądź powiatem mogileńskim zrezygnowaliśmy ze świadczenia usług socjalnych za niższe kwoty, czy też symboliczną złotówkę.


 
Pokrewne linki
· Więcej o Informacje
· Napisane przez wawer


Najczęściej czytany artykuł o Informacje:
Życzenia Świąteczne


Oceny artykułu
Wynik głosowania: 1
Głosów: 2


Poświęć chwilę i oceń ten artykuł:

Wyśmienity
Bardzo dobry
Dobry
Przyzwoity
ZłyOpcje

 Strona gotowa do druku  Strona gotowa do druku

 Wyślij ten artykuł do znajomych  Wyślij ten artykuł do znajomych


Próg
Komentarze są własnością ich twórców. Nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść.

Komentowanie niedozwolone dla anonimowego użytkownika, proszę się zarejestrować
Web site engine's code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
Tworzenie strony: 0.041 sekund